Kiss na dvorku

Kdo by je neznal, legendární americká, maskovaná kapela Kiss s jejich kultovním hudebním vkusem, který dokázal oslovit miliony fanoušků na celém světě.

 

Co ty na to? Pamatuješ si na ně? Dokážeš si je ještě užít?

 

A přesně pro tebe, skalního fanouška, se u nás, v Clubu Na Dvorku v Mariánských Lázních, v sobotu 1. února, zastaví česká revivalová skupina Kiss Czech Company, s jejich turné Back to the 80’s.

 

Součástí celé, rock metalové jízdy, jsou vždy i patřičně promakaný pyroefekty, pro nabuzení ještě lepšího dojmu. Společně s přesnou replikou neotřelých kostýmů a nástrojů týhle bandy, se i ty můžeš dostat zpět do 80 let tý nejlepší muziky a zavzpomínat na svoje skvělý mládí. Samozřejmostí jsou i ty největší hity kultovní kapely Kiss.

 

Večer ale rozhodně nezůstane bez další peckový zábavy! Mladá a atraktivní hudební skupina Hairy Groupies, v čele se sexy zpěvačkou Jackie Daniel’s, ti naservíruje nejen známé hity éry 80. let, ale i své originální songy pod rouškou tohoto hudebního žánru.

 

Show plná energie, kvalitní hudby, pyrotechnických efektů a stylového oblečení, nikoho nenechá dlouho sedět na zadku!

 

Těšíme se na tebe!

 

Lupeny na akci jsou v prodeji v městském infocentru a v Cinema Pub Mariánské Lázně za 170 grošů!

 

Easy si kup lupen online na https://www.ticketstream.cz/akce/kiss-czech-company-130983

 

Nebo jestli chceš, lístky budou k dispozici i na místě za 200 chechtáků, ale pozor, aby na tebe zbylo. Kapacita klubu je omezená! Radši si kup lístek v předprodeji za lepší cenu!

 

Zdroj: Dvorek

 

 

Štítky: