Kateřina Steinerová & Her Swing Boys

Kateřina Steinerová je muzikálová herečka, zpěvačka, lektorka swingu a stepu, choreografka a moderátorka, která v roce 2015 natočila své debutové album s názvem I Love Peggy Lee. Její doprovodná kapela s názvem Her Swing Boys vznikla začátkem roku 2015 a je složena z profesionálních muzikantů: Jiří Růžička – piano, Kryštof Tomeček – kytara, Jan Kusovský – kontrabas, Jan Linhart – bicí a Ondřej Klímek – flétna, saxofon.

 

Během koncertu Kateřiny Steinerové & Her Swing Boys vás čeká návrat do dob 40. a 50. let minulého století. Repertoár kapely je složen z anglických i československých swingových písní.

 

Koncertovala mj. v Českém centru v New Yorku, na České ambasádě v Dillí (Indie), na festivalech Harriet Parish (Žamberk, zámek Častolovice), Jazz Černošice, soukromých večírcích firem Blažek a Arcona (Binz, Německo), open air tančírně Tiskárna na vzduchu (Praha), Střekovské hudební léto (hrad Střekov Ústí nad Labem)… Součástí koncertu bude i taneční swingové vystoupení. Následuje after party s DJ.

 

Sobota 15. října od 20:00, kulturní centrum Dvorana v Lokti

 

Zdroj: Dvorana

 

 

Štítky: