Karlovarské kulturní léto pokračuje i v srpnu

O nadcházejícím víkendu se můžete těšit na:

 

Ojedinělé spojení jednoho z nejstarších orchestrů v Evropě s Djem a producentem Chrisem Kaufmanem a jeho hosty. Hosté letošního vystoupení House Classics Orchetra: Debbi, Albert Černý, Anita, Tereza Navrátilová, Sax Hrusha.

Klasika jde ruku v ruce s klasikou… Stejně jako klasická hudba má i taneční hudba své historické základy. Devadesátá léta jsou považována za kolébku hitů taneční scény. Právě z této doby přinášíme aranžmá těch největších house hitů, které uslyšíte v akustické úpravě až padesátičlenného Karlovarského symfonického orchestru ve spojení s DJem a hudebním producentem Chrisem Kaufmanem. Proč Karlovarský symfonický orchestr? Jednoduše chceme pracovat s těmi nejlepšími a Karlovarský symfonický orchestr je navíc jedním z nejstarších orchestrů v Evropě. To dává základ profesionálnímu vystoupení pod dirigentskou taktovkou Dominika Svobody.

 

Chris Kaufman, Karlovarský symfonický orchestr a hosté, vystoupí v pátek 5. srpna od 20:30 na Becherovka Stage u hotelu Thermal v Karlových Varech.

 

 

Yzomandias je zpět a s ním i jeho parťák z labelu Milion Plus Nik Tendo. Tyto dvě ikony českého rapu vystoupí společně na koncertu připraveného speciálně pro Yzovo rodné město Karlovy Vary. Uvidíme jak si rozdělí své role, jedno je však jisté, že zazní jediný opravdový mixtape v zemi „J. EDEN E-GEN“.

 

Yzomandias a Nik Tendo vystoupí v sobotu 6. srpna od 20:30 na Becherovka Stage u hotelu Thermal v Karlových Varech.

 

Zdroj: KKL

 

 

Štítky: