Karlovarská rocková mapa slaví dvacet let!

Karlovarská rocková mapa byla původně zamýšlena, co platforma pro (sebe)prezentaci regionálních kapel. Cosi, jako později populární (dnes však pohříchu skomírající) Bandzone. Leč tento princip se ne zcela osvědčil. Proč? To se vlastně neví.

 

 

Ryze dobrovolnický projekt se záhy překlopil v informační kulturní web, jehož ambicí bylo zpravovat hudební veřejnost o dění na regionální scéně Karlovarského kraje. Kdy, kde, kdo… bude hrát, co se chystá v klubech v Karlových Varech, Sokolově, Chebu, Mariánských Lázních, kdo zavítá do Lokte, Sadova nebo třeba Dasnic. Snažili jsme se obsáhnou vše, zpropagovat akce velké, upozornit i na ty nejmenší. A rovněž tak z nich pak přinášet report. Slovem i obrazem.

 

 

Těch annoncí byly tisíce, reportů jistě stovky, fotografií nepočítaně. Psali jsme o velkých světových hvězdách i o začínajících regionálkách. V roce 2010 jsme spustili novou podobu stránek, o tři roky později slavili jsme desetileté výročí dvoudenním festiválkem. Deset let jsme také pořádali soutěž regionálních souborů Hitparáda KVRM. Redakcí prošla řada spolupracovníků… někteří se zdrželi chvilku, jiní zakotvili. S někým se stále vídáme, jiný zmizel kdesi ve světě. Snad si někdy vzpomenou… my tedy ano.

 

Nyní slavíme let dvacet. Komorně, neb jsme zestárli (příkladně ta, v jejíž hlavě se nápad na KVRM kdysi vylíhl, je dnes maminkou tří dětí!) a chceme se soustředit především na tu nikdy nekončící, drobnou práci. Práci kterou milujeme a která nás stále těší.

 

Jsme tu s vámi dvacet let. A jedeme dál. Dokud nás smrt nerozdělí (smajlík)!

 

Zachovejte nám přízeň.

 

Vaše redakce

 

 

Štítky: