Kapela Bád Boys pokřtí album Nádražní blues

Kapela Bád Boys, retro partička z Karlových Varů, pokřtí ve čtvrtek 22. července své první album Nádražní blues. Písničky z něj uslyší od 19:00 hodin návštěvníci karlovarské Galerie Jindra Husáriková v Rumunské ulici.

 

Bád Boys – tedy lázeňští chlapci – vsadili na atmosféru z dob rokenrolových začátků, na vlastní hudbu i texty. Ty jsou inspirované nejen lázněmi, o tom napovídá už název písničky Vřídelní voda, ale zavedou vás v duchu třeba na slavný festival v písničce Woodstock. Chybět nebude ani Krušnohorskej rock. „A jako bonus jsme přidali dvě své skladby ve slovenštině, Pražsků kaviareň a titulní Nádražné blues,“ zve na křest lídr kapely Josef Šorfa.

 

Na křtu uslyšíte kromě novinkového alba i další svěží, pohodové písničky v duchu dřevního rokenrolu, blues a popu. Večírek nabídne i Veselou depresi, Pramínek a další novodobou lázeňskou klasku. Hudebními hosty repertáru „lázeňských chlapců“ budou Eric Clapton, John Lennon a Bobby Hebb. Místa si můžete rezervovat na: galerie.husarikova@gmail.com

 

Bád Boys: Josef Šorfa (kytara, zpěv, hudby, texty), Karel Soukup (kontrabas), Boleslav Vald (kytara, zpěv), Ríša Rychlík (bicí)

 

 

Štítky: