http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Jethro Tull: 50th Anniversary Tour - KVRM

Jethro Tull: 50th Anniversary Tour

Koho by to bývalo bylo napadlo… řekněme někdy v osmdesátých letech, kdy jsme si na magnetofonové kazety z úzkostlivě opečovávaných LPček pořizovali nahrávky oblíbených kapel, mimo jiné také britských Jethro Tull… že budeme mít možnost vidět své hrdiny na vlastní oči a to jen pár kroků od baráku. A opakovaně!

 

 

Jethro Tull, respektive jejich leader Ian Anderson, si oblíbili loketský amfiteátr a v pátek 15. června sem přijedou již počtvrté! Britští folk-rockeři letos slaví padesát let na scéně, k tomuto výročí vyrazili na tour a zastaví se i pod loketským hradem. Vypelichané houně u toho budou, hádám, všechny… mladší ročníky, ujíždějící na současné vlně retra sedmdesátkového bigbítu, by mohly být zvědavé, u koho jejich oblíbenci rozum brali.

 

Začíná se v 19:00 a přijďte včas, protože zajímavá má být i předkapela. Večer totiž otevře famózní (a respektovaný!) německý blues-rockový kytarista Henrik Freischlader.

 

Přírodní amfiteátr Loket, pátek 15. června

 

Vstupenky stojí 990,- až 1290,- a k dostání jsou zde…

 

 

Štítky: