https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Jazz Fest pokračuje - KVRM

Jazz Fest pokračuje

34. ročník mezinárodního festivalu Jazz Fest Karlovy Vary – Sokolov 2017 pokračuje v příštím týdnu dalšími dvěma hlavními koncerty.

 

Ve středu 18. října vystoupí v Galerii umění česká skupina Limbo, kvartet, který se pohybuje se svou volnou hudbou mezi žánry a klade velký důraz na improvizaci.
Pavel Hrubý – basklarinet, saxofon, František Kučera – trubka, Taras Vološčuk – kontrabas, Dušan Černák – bicí.

 

Poté se představí formace Ondřej Štveráček Quartet feat. Gene Jackson. Tenorsaxofonista coltraneovské inspirace Ondřej Štveráček je jednou z nejvýraznějších postav jazzové generace, která se výrazně vstoupila na hudební scénu na začátku milénia. Štveráček se ke spolupráci spojil s americkým bubeníkem světového renomé Gene Jacksonem. Ten spolupracoval s mnoha jazzovými veličinami, mimo jiných s Herbiem Hancockem a Davem Hollandem.
Ondřej Štveráček – saxofony, Gene Jackson – bicí, Klaudius Kováč – klavír, Tomáš Baroš – kontrabas.
Koncert začíná v 19.30 hodin.

 

 

 

V pátek 20. října v Karlovarském městském divadle vystoupí Jazz Big Gang, dvacetičlenný ansámbl vedený klavíristou Radimem Vojířem a tvořený převážně mladými hráči.

 

Po nich se představí East West European Jazz Orchestra feat. Deborah Carter & Norbert Gottschalk. Mezinárodní orchestr je spojením západního a východního jazzu do bandu nejvyšší kvality. Projekt v sobě integruje různé kultury. S orchestrem, který řídí Uwe Plath, se představí americká zpěvačka Deborah Carter a německý zpěvák Norbert Gottschalk. Deborah Carter je jednou z nejlépe swingujících jazzových zpěvaček na světě, jež spolupracovala s řadou vynikajících orchestrů. Norbert Gottschalk patří k renomovaným evropským vokalistům, je mistrem improvizovaného jazzového zpěvu – scatu, s nímž se zařadil mezi deset nejlepších ve světě.
Koncert začíná v 19.30 hodin.

 

Zdroj: Jazz Fest

 

 

Štítky: