Jazz Fest Karlovy Vary – Sokolov 2019

Třicátý šestý ročník jazzového festivalu opět přiveze spoustu zajímavé muziky!

 

Vše vypukne již v pátek 11. října programem Poezie & Jazz ve varské kinokavárně Drahomíra (bavit vás bude poetická skupina Drahomíra, soubor Jazz Apetit a další), pokračování je naplánováno na sobotu 12.10. To se v Jazzclubu Imperial v Karlových Varech potkáte s partou Darren Heinrich Organ Trio (australský varhaník, pecka!).

 

Ve středu 16. října to bude nóbl… v Národním domě v Karlových Varech se bude udělovat Cena Barona Schoenecka a k tomu zahraje megatalentovaný klavírista Tomáš Kačo, doprovázený varským symfoňákem.

 

Čtvrtek 17.10. přinese hvězdotřesení… ve varském Městském divadle vystoupí Jazz Dock Orchestra (čili parta složená z mladých lvů, pohybujících se okolo pražského klubu Jazz Dock) a izraelský kytarista Oz Noy, který si přiveze kombíčko složené z bicáka Denise Chamberse (wau!) a basáka Jimmiho Haslipa!

 

22.10., tedy v úterý se přesuneme do Sokolova, do MDK, do klubu M, kde uvidíme soubor Blue Condition a Jana Spáleného s ASPM.

 

Nu a končit se bude ve velkém stylu, v karlovarských Lázních III. 24. října bude tu k vidění mnoho půvabů a ku slyšení mnoho parády. Zahrá zde místní parta Jazz Francies se zpěvačkou Petrou Brabencovou (a pokřtí CDčko Diverse Inspiration) a též americká zpěvačka a saxofonistka Camille Thurman. Obě krásky jsou na cestě vzhůru, čili nepropásněte!

 

Pro bližší info o festivalu si klikněte na jeho stránky…

 

 

Štítky: