Indy a Arakain v Klubíčku

Klubová sezóna končí. Na její závěr ašské Klubíčko připravilo programově pestrý víkend:

v pátek 29. dubna přijede legenda českého hiphopu Indy se svým novým projektem, v sobotu 30.4. pak legenda českého rocku – kapela Arakain.

 

Indy – legenda české hiphopové scény, společně s Wichem a LA4 tvořili po dlouhou dobu stabilní a dominující kapelu na nezávislé hudební scéně, obě jejich dosavadní alba byla nominována na různá ocenění, (Anděl,Žebřík, Czech Dance Music Awards, Filter Awards, Ceny Óčka), se stala nejprodávanějšími nezávislými tituly a klasikou v historii scény. Indy a Wich společně s PSH dlouhou dobu tvořili páteř česko-slovenského hiphopu, byli prvními kapelami které se dostaly za hranice žánru a byly respektovány napříč hudebním publikem. Indyho label Mad Drum na začátku 21.století vydalo mnoho zásadních nových a progresivních hiphopových kapel, stál u zrodu časopisu Street nebo za produkcí mnoha pražských eventů a projektů. V současné době vychází jeho dlouho očekávané solo album INDY KMBL.

 

Arakain slaví 28 let existence novým albem Homo Sapiens..? a velkým turné po českých, moravských a slovenských městech. Spolu s kapelami Ascendance a Menhir zavítá v sobotu 30.4. i do Aše. Za dobu jejího trvání kapelou prošel kdekdo, namátkou vzpomeňme Aleše Brichtu, Lucii Bílou, Petra Koláře nebo Štěpána Smetáčka..
Jejich aktuální tour se těší výtečné návštěvnosti, tak neváhejte a navštivte některý z předprodejů, jejichž seznam a další podrobnosti k oběma akcím najdete na www.klubicko.as
Těšíme se na vás!!

Zdroj: Klubíčko

Štítky: