Hung – Na velikosti záleží

A jaký je váš nástroj?

 

Ray Drecker je tak trochu lůzr. Kdysi se snad mohl stát sportovní hvězdou… jenže nestal. Místo toho trénuje středoškolský basketbal, opustila ho žena, nerozumí si s dětmi a vyhořel mu dům. Není proto divu, že má občas potřebu spláchnout hořkosti života alkoholem.

Po jednom takovém tahu se ráno probere vedle Tanyi, trhlé, zamindrákované, osamělé ženské. Snad proto, že mají podobný osud, podobnou krevní skupinu, ti dva k sobě přilnou. A Tanya dostane nápad. Ray, jež se jí jeví jako zručný a mimořádně vybavený milenec, by mohl svým nadáním těšit i jiné ženy. Za úplatu, pochopitelně. A ona, Tanya, by si vzala na starost obchodní stránku věci. A tak se pustí do podnikání… gigolo s morálními zábranami a neschopná pasačka.

 

To je, zhruba, výchozí situace amerického komediálního seriálu Hung (česky Hung – Na velikosti záleží) z dílny scénaristy Dmytriho Lipkina a režiséra Alexandera Paynea. Jeho první díly se na televizních obrazovkách objevily v roce 2009 a hned vzápětí seriál získal dvě nominace na Zlatý Globus.

 

Nečekejte žádnou řachandu a zápletce navzdory ani přemíru nahoty či oplzlostí. Seriál je navíc genderově vyvážený… dámy jistě ocení důlek v bradě Thomase Janea (Ray), pánové se zalíbením popatří půvabnou Anne Heche (Rayova bývalá žena Jessica). Všechny pak spolehlivě pobaví praštěná Tanya (Jane Adams).

 

A jaký je váš nástroj?

Můj nástroj je velký penis!

 

Vysílá ČT1, vždy v úterý ve 23:40.

Štítky: