https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Hudební rivalové v Nejdku - KVRM

Hudební rivalové v Nejdku

V páteční večer opět po nějaké době ožil nejdecký kulturní dům. Přijeli sem v rámci své RivaLove tour UDG, O5 a Radeček a Pokáč. Právě v Nejdku bylo turné zahájeno a potrvá až do 16.prosince, kdy bude zakončeno v Chlumci nad Cidlinou. Nejedná se ale jen o společné turné dvou kapel a jednoho písničkáře, ale zároveň i o dobročinnou akci, kdy koupí lístku přispíváte na charitu Radost dětem.

 

Kluci jsou sice hudební rivalové (trumfují se v tom, kdo hraje lépe, kdo si dokáže více získat publikum, nebo na koho přijde více slečen v jejich tričku), ale jinak se mají rádi a jsou to dobří kolegové.

 

Okolo půl osmé se v Nejdku začal kulturní dům zaplňovat a už na Pokáče, který celý večer zahajoval, stáli v prvních řadách fanoušci s tričky „Poslouchám Pokáče a nestydím se za to!“. Plešatý vousatý sympaťák s kytarou, kterému právě vyšlo jeho debutové album Vlasy, rozesmál a rozezpíval značnou část sálu. Právě z alba Vlasy zaznělo na koncertě několik písniček. Pokáč dokáže svými texty neuvěřitelně pobavit. Hraje si s češtinou a jeho písničky píše sám život. Názvy „Rád chodím na poštu“ nebo „Mám doma kočku“ hovoří za vše.

 

„Nejdek byl super. Nikdy předtím jsem tu nehrál, tak jsem nevěděl, co čekat…Ale lidi byli moc fajn, navíc prý padl krajský rekord v návštěvnosti, takže jsem spokojený.“ uvedl Pokáč.

 

Po jeho koncertu následoval velký aplaus a tak se Pokáč vydal ještě přidat. „Mockrát vám děkuji. Tím, že budu ještě hrát, uberu čas dalším kapelám…A přesně o tomhle ta tour je!“ připomněl název tour Pokáč.

 

Poté se na pódium dostavila kapela O5 a Radeček. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak je to kupodivu. Každý rok odehrají ke stovce koncertů a hrají ve stejné sestavě již 20 let.

 

Hřebem večera pak byla ústecká kapela UDG. Ta rozjela pořádnou show. Bubeník se jako obvykle neváhal odít do dámských šatů, zatancovat na pódiu a s jednou z fanynek si zahrál na přenosných bubnech před pódiem.

 

„První víkend RivaLove tour je za námi. Myslíme, že to začalo parádně. Je to super být zpátky v klubu a mít Vás blíž!“ dodali UDG na svých stránkách.

 

FOTOGALERIE

 

Text a foto: Stáňa Wolfová

 

 

Štítky: