http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Honza Vančura & hosté - KVRM

Honza Vančura & hosté

Vzpomínka na Plavce a Rangers.

 

Ono to vypadá, jako chyba v kalendáři. Protože rozum se zdráhá uvěřit tomu, že Jan Vančura se již loni zařadil mezi sedmdesátníky!

 

Jeho tenor byl roky jasným poznávacím znamením (vedle Milana Dufka, pochopitelně) skupiny Plavci. Souboru, jehož tvorba bývá označována jako country music, což je však velké zjednodušení a možná i nepochopení. Neboť v repertoáru Plavců/ Rangers potkává se folk s bluegrassem i gospelem.

 

Trošku opožděná oslava Janových narozenin je chystána na pátek 10. srpna do loketského amfiteátru. Vinšovati budou Petr Kocman, Irena Budweiserová, Mário Bihári, Milošové Dvořáčkové a další.

 

Začíná se v 19:00, vstupenky stojí od 370 – 550,- a koupíte je třeba tady…

 

 

Štítky: