Hoď se do Pogody v galerii

Herečka, zpěvačka, moderátorka a spisovatelka Sandra Pogodová se v rámci vydání své nové knihy představí v pořadu plném vtipných povídek, vzpomínek na slavné osobnosti a písní Ježka, V+W, Suchého, Šlitra, ad., v němž ji doprovodí herec a muzikant Richard Pogoda.

 

Sandra Pogodová (1975), herečka, moderátorka a v poslední době i spisovatelka, připravila v rámci vydání své nové knihy zábavnou talk show. Provede vás spolu se svým otcem Richardem Pogodou večerem plným zábavných povídek a vzpomínek na slavné osobnosti (Miroslav Horníček, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Pavel Dostál, Jiří Suchý) a celé to proloží spoustou písniček. Zazní repertoár J. Ježka, Voskovce + Wericha, J. Suchého, J. Šlitra, evergreeny první republiky i populární písně třicátých a čtyřicátých let.

 

Richard Pogoda je herec, skladatel, pianista a zpěvák, který dlouhá léta tvořil autorskou dvojici spolu s Pavlem Dostálem a jako hudební doprovod vystupoval přes deset let s Miroslavem Horníčkem. Sandra Pogodová hraje na mnoha divadelních scénách (např. ABC, Divadlo Bez Zábradlí, Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo Na Fidlovačce), často i v muzikálech (např. Trhák, Jesus Christ Superstar, Jeptišky, Ženy na pokraji nervového zhroucení). Hrála také v mnoha českých filmech a seriálech. Moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1, aktuálně moderuje na ČRo Dvojka pořad Poslední Sirény. V roce 2019 ji vyšel první literární počin, povídková knížka „Hoď se do pogody“, kterou napsala spolu se svým otcem. V současné době ji vyšla již druhá kniha povídek „Buď v pogodě“. Povídky jsou velmi vtipné, rovněž herečka oplývá komediálním talentem, večer tedy slibuje příjemně strávené chvíle. Pokud vám v této době schází humor a smích, přijďte ve čtvrtek 22.7.2021 v 19.30 do karlovarské Galerie umění.

 

Zdroj: GU

 

 

Štítky: