Hitparáda KVRM 2011 startuje

Odstartováno 1.kolo 6.ročníku Hitparáda KVRM 2011 na facebooku. První tři soutěžní kapely Plewel, Osmá Velmoc a Grande Tete soutěží o postup do semifinále. Poslouchejte „soutěžní kapely hitparády“ a hlasujte v sekci „Fotky“ kde jsou vloženy soutěžní „PROMO FOTKY hudebních skupin. Po kliknutí na Vámi oblíbenou kapelu potvrdíte svůj hlas heslem „To se mi líbí“. Kliknutím na toto tlačítko bude provedeno hlasování v soutěži Hitparáda KVRM 2011. Hlasovat v 1.kole můžete od 1.dubna do 25.dubna 2011. Podpořte regionální kapely z Karlovarského kraje.

 

 

První kolo 1.dubna

Plewel

Grande Tete

Osmá Velmoc

Druhé kolo – 1.května

Drag My Pissed

Censorshit

Gibons

Postupový klíč soutěže se nemění. Pět základních kol po třech soutěžících ve kterých se budou hudební kapely prezentovat od 1.dubna do 30.srpna 2011. Z nich vzejdou čtvrtfinalisté (kapely umístěné na 2 místě) a semifinalisté (vítězové základních kol + vítěz čtvrtfinálového kola) kteří na základě hlasů postoupí do finálové čtveřice.

Finále se opět koná v Kinokavárně Alfa v Sokolově tentokráte 26.listopadu 2011 od 20 hod.

Vítěz natočí singl v plzeňském studiu ex-Avik Plzeň. Dále obdrží hudební Software pro simulaci kytarových a baskytarových aparátů Ampli Tube 3, který bude pomocníkem do studia nebo při realizaci nových skladeb

Dále účast na regionálních festivalech Rockové Sady Kraslice 2012, Rock Beach Sokolov 2012, Island 2012, koncert v loketském amfiteátru v rámci pořadatelské agentury Vlny, rozhovor pro Český rozhlas Karlovy Vary a na internetových stránkách Karlovarské rockové mapy.

Vítěz divácké soutěže natočí singl ve studiu HD Sound a zúčastní se festivalu Svátek hudby Chodov 2012 který pořadá ZUŠ v Chodov. Všechny finálové kapely obdrží od sokolovského pivovaru Permon 2 l skleněné soudky piva a hořký bylinný nápoj Gottstein LOK. V neposlední řadě také hodnotnější ceny v podobě hudebních pomůcek pro muzikanty.

Štítky: