Hitparáda hlásí hotovo!

Devátý ročník Hitparády KVRM je minulostí. Jak to dopadlo?

 

Devátý ročník soutěže regionálních skupin je u konce. Ročník to byl, vzhledem k počtu přihlášených, zkrácený a jeho finálový večer pak (bohužel) poznamenán nízkou návštěvou hudbymilovných. Leč toto bylo (troufám si tvrdit) vyváženo vysokou úrovní vystupujících. Byli jimi… hazlovští symforockeři End Of Scream (na finále dorazili bez bubenice a svůj set odehráli unplugged, což se ukázalo býti šťastným řešením, neb mládencům akustiky velmi svědčí!), instrumentální neposeda Nik (týpek, rotující mezi samply, basou, pianem a cellem nadělá moře muziky!), pornopopoví Glajstr Duo (regionální scéna nemá mnoho frontmanů tak zábavných, jako je Filip Koryta!) a metaloví progresivisté Ereley (do Sokolova dorazili pečlivě připraveni, s velkou výbavou… bohužel, celý sobě vyměřený čas bojovali se zvukem!).

 

Nu… dění na scéně sokolovské kinokavárny Alfa sledovala porota, letos složená ze zkušených regionálních promotérů, a ta rozhodla takto… Vítězem devátého ročníku Hitparády KVRM se stal… Nik!

 

Porota laická, tedy přítomní posluchači, pak svými hlasy určili vítěze divácké části soutěže. Stali se jimi Ereley!

 

Blahopřejeme vítězům, blahopřejeme i ostatním k finálové účasti a děkujeme:

 

… porotě… Víťovi Škorpilovi (klub Paderewski), Romanovi Juřicovi (klub Na Rampě), Vencovi Ponikelskému (klub klubíčko i LaRitma)

 

… městu Sokolov a jeho MDK, Karlovarskému kraji, kinokavárně Alfa…

 

… firmám Baltkom, Thomann, Fornica, Banostav a pivovaru Permon…

 

… rádiu Egrensis, televizi Západ.cz, MF Dnes a Kamelotu.

 

Děkujeme Radůzovi za dlouholetou podporu a spolupráci, děkujeme Zrzy, že si udělala čas a vážila za námi dlouhou cestu, děkujeme Honzovi Doležalovi za zvuk.

 

Děkujeme Vám, naši milí. Všem, kdož jste se přitrmáceli v sobotu večer do Alfy. I Vám, kdož nás čtete.
Díky!

 

 

 

 

Štítky: