Grande Tete – Hacašprnda

Grande Tete jedou. Ty dudy totiž fakt přerostly. Nic naplat, tohle je asi jeden z nejlepších počinů za tenhle rok v Karlovarském kraji. Nové CD s názvem Hacašprnda se vyrovná tuzemským ska kapelám. Kocour v botách, Bratr Sokol, Lunarní Dikobraz to jsou hity, které vás na úvod nepustí přeskočit na další skladbu. Totiž ty vokály celého souboru dobarvují skvěle náladu písniček. Další v  pořadí je Hloupá můra – sólo pro zpěvačku Hanku Piskáčkovou, a je to takový dýchánek před smrští pod názvem Nedobytná, které se chopí zase mužská část kapely. A dál.. Divné pocity, Slečna přetvářka a pak to přijde..
Hitovka v podání „Kolo Ukrajina“ – Toužím po kole Ukrajina, bicyklu těžkém železným…chci poznat pravdu co je dřina… každý den do kravína, sveze mě Ukrajina…snad jsem neprohloupil, že jsem si Ukrajinu koupil..do řady cyklistů jsem vstoupil….a závěr kalí kakalí kakalí..(chtělo by to klip). A to si zaslouží opravdu přípitek v podobě „Veselého kalíšku“ – chlastat se má, protože chlastat je správný.

Výborné texty, hudba šlape tak, jak má a je co oslavovat. „Ztratila jsem Kajdu“ – hospodské ska v podání Grande Tete..pánové a dámy smekám a připíjím na váš úspěch.

(pozn.redakce – zveřejníme jakoukoliv nahrávku regionálních kapel v podobě dema, CD, mp3. Jsme tu pro vás. kvrm@kvrm.cz )


Štítky: