Gaia Mesiah & spol.

Pokud mne paměť neklame (a valného spolehnutí na ni není), byl tohle, v hale míčových sportů karlovarské KV Arény, první bigbít. Vyvedl se. Prostor, slibující bez problémů pojmout kol tisícovky hlav, naplněn byl tak ze dvou třetin, pro sedavé tribuna, pro raubíře prostorný plácek. Venku parkování kam oko dohlédlo, uvnitř hajzly bez front. Velmi se v partě řešívá zvuk, tedy… Tyrci s čudlíky umí a poradí si leckde. I v míčovně.

 

Mejdan to byl veskrze holčičí, neb scéně vládla děvčata dravá, silná, sebejistá. Tereza Rays aka Electric Lady, divoženka rudých rtů i telete, má zase nový kluky (v kapele), drive jako pán a smůlu, že věčně někde otvírá a že místní publikum dosud nepřivyklo pohledu na nohatou, kytaře krutě diktující holku.

 

Pražandy The Agony to mají hozené víc do pohody a o tom, jak to myslí s bigbítem, asi nejlépe svědčí odvedený motoří cover Ace Of Spades. Prostě rock and roll!

 

A Gaia? Mělo smysl po letech lepit partu již jednou rozpadlou? To si, vole, pište, že to mělo smysl! Gaia Mesiah jsem viděl od reunionu v roce 2017 (tuším) potřetí a jde to vejš a vejš! Ty hubatý holky (Josh promine) jsou zpátky, leze z nich némlich to samý, co tenkrát (čili nekonečná ženská energie) a navíc se posunuly muzikantsky. Fandim, lajkuju a sdílim (dovolím si parafrázovat jinou z výtečnic… Muchu)! Gaia Mesiah jsou v obrovské formě a varská míčovna jim to dala znát! Těšíme se na příště!

 

 

 

 

Štítky: