Fenomenální show Na Stojáka zavítá na Rampu

V něděli 3.6. zavítá do mariánskolázeňského Clubu Na Rampě proslulá show Na Stojáka. Jako její představitelé návštěvníky pobaví komici Karel Hynek, Richard Nedvěd a Lukáš Pavlásek.

 

Pořad Na Stojáka vznikl před čtyřmi roky v produkci filmového kanálu HBO. Originální česká „stand-up comedy“ vychází z tradice známé hlavně v britských a amerických klubech. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit replikami, zpěvem nebo improvizovanými scénkami. Pořad je teď pod vedením producenta Ondřeje Trojana, tvoří trvalou součást českého programu HBO. Původně se opíral o populární tváře jakou je Tomáš Hanák, postupně ale začali tvůrci objevovat i nové dosud neznámé tváře – například Ivu Pazderkovou excelující v parodiích ‚blbé  blondýny‘.Dle slov režiséra Na Stojáka je projekt především prolomením chladné televizní zábrany, něco, co tu ještě nebylo, něco, co riskuje a chce překvapit.

 

‚Pro mariánskolázeňské představení jsme pozvali velmi oblíbené baviče z Na Stojáka, pánové Hynek, Nedvěd a Pavlásek patří k té ostřílené sestavě, proto se těším na zaručenou legraci.‘

 

Lukáš Pavlásek
(komik, herec, autor, moderátor)
Jako standup komik začal být známý díky vystupování v pořadu Na stojáka, kde od roku 2005 natočil kolem padesáti výstupů a scének. Je jedním z nejoblíbenějších vystupujících a představuje se takto:
Narodil jsem se 12.10. 1990 nebo 24.7.1978 nebo 29.5.1981 nebo 12.10. 1990 nebo kdykoli jindy během posledních padesáti let. Narodil jsem se v Praze nebo v Humpolci nebo v Berouně nebo v Aši, ale možná že taky ne, možná že jsem se vůbec nenarodil v naší republice, ale někde úplně jinde v nějaké cizí zemi. Třeba na Slovensku…A možná, že to byl Sovětský svaz a možná Itálie a možná, že taky ne, že jsem se narodil kdekoli v Čechách. Všechno to vím tak přesně, protože si od mala vedu deník do kterého si podrobně zapisuju co se mi kdy stalo, takže mě nic nemůže překvapit nebo uvést do nejistoty.

 

Karel Hynek
(komik a moderátor)
Patří ke stálicím programu Na Stojáka a takto sám sebe popisuje komik a básník Karel Hynek:
Co vyprávět?
 Mě zajímá, zda se jménem které mám,
 vám zvládnu báseň složit, prostě že sem něco dám, 
a vyrovnám se s tím, že to nezvládám…
 Pane Mácho, že to je lehké? To popírám.
A potkat vás, tak požádám snad o pár rad.
 Jak veršovat, jak slova poskládat, 
aby krásně zněla, aby slova sama chtěla, 
pěkně se sem narovnat… prostě aby nenudila. (nezkrácená verze na karelhynek.cz)

 

Richard Nedvěd
(kouzelník, komik)
Kouzelník a komik Richard Nedvěd předvádí tuto kombinaci kouzel a zábavy jako jediný v ČR. Americký styl „stand-up comedy“ doplněný mnoha kouzly a gagy je postaven především na interakci s divákem, a je vhodný především pro dospělé publikum. Tento kouzelnický program se řadí do oboru jevištní magie, kdy si Richard Nedvěd pozve na pódium, jeviště nebo parket dobrovolníka z publika, oslavence narozenin nebo jenom Vašeho kamaráda, který se stane společně s kouzelníkem Richardem Nedvědem hlavním stěžněm tohoto komicko-kouzelnického programu ve stylu stand-up comedy.

 

Pokud máte rádi kouzla a zároveň se chcete výborně pobavit, můžete se těšit na neděli 3.6. Na Rampu. Od 20:00.

 

Zdroj: klub Na rampě

Štítky: