Elektro Castle Party

Hrad Loket ve spolupráci s Karlovarskou rockovou mapou pořádá dne 26.března večírek s názvem „Elektro Castle Party“ Vstup na tuto akci je zcela zdarma

Akci zahájí v 19:30 hodin s videoprojekční show Zajíc Company z Horní Dolní. Zatím poslední počin této kapely s názvem „Učesaný zvuk“ z roku 2008 budete moci shlédnout i audiovizuálně právě v rytířském sále hradu.

První host plzenští Different D.I.S.C.O s charizmatickou zpěvačkou FuFu vám nabídnou pravou míchanici hudebních stylů. Čtyřčlenná kapela vznikla na začátku roku 1998. Od té doby si na své konto připsali spousty úspěšných koncertů a to i v podobě předkapely Ecstasy of St.Theresa, Hypnotix nebo Hooverphonic.

Hlavním hostem „Elektro Castle Party“ jsou slovenští Noisecut (Bratislava). V čele kapely stojí opět žena tentokráte s uměleckým jménem Bet-Map-Sejp. Noisecut si za své hudební období už stihli zahrát jako předskokani legendárních Nine Inch Nails a IAMX, účinkovali na všech významných letních festivalech na Slovensku. Písničky Noisecut jsou stabilně zařazené v playlistě slovenského Rádia_FM.

 

 

 

 

Štítky: