https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Electric Light Orchestra & Ken Hensley v Lokti - KVRM

Electric Light Orchestra & Ken Hensley v Lokti

… pár nápadůůůů… ůůů

 

… pělo dívčí trio Bezinky v osmdesátých letech. Modří pochopitelně věděli… že jde o písničku Xanadu z repertoiru druhdy progresivních rockerů Electric Light Orchestra. Tedy bývalých rockerů. Tak určitě… ELO nebyli nikdá bůhvíjaký nářez, nicméně tenhle pozdrav zpod zrcátkových discokoulí byl pro houně silnou kávou. A nad birminghemskými ohrnuli pysk.

 

Jenže… to všechno vodnééés čas… praví jiný klasik popmusic, zlé je zapomenuto a vzpomíná se na to dobré… tedy na mládí. A tak se pod loketský hrad, v pátek večír, stejně dostavilo ke dvěma tisícovkám nostalgiků.

 

Anebožeby…?

 

Přišli na Kena Hensleyho! Ten, jehož indiánské jméno zní Sedí u varhan, přijel do Lokte v doprovodu party Live Fire. Stejně jako před půl rokem do Liďáku. Týž těžkotonážní bicman, týž okytarovaný kolouch, repertoirový list jistě podobný.

 

Jenže tohle mělo úplně jinou atmosféru, povídala Bára.
No aby ne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky: