https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Editorial novoroční - KVRM

Editorial novoroční

Karlovarská rocková mapa vstupuje do patnáctého roku své existence. Pane jo! Patnáct let, to je kus života! Vždyť z onoho děvčete, v jehož hlavě se tehdy nápad na hudební web vylíhnul, je dnes trojnásobná maminka (i když jako děvče vypadá stále).

 

Patnáct let. Událo se za tu dobu mnohé… navštívili jsme mraky koncertů a festivalů, některé z nich i (spolu)pořádali (Festival bez hvězd, či dvoudenní oslavy desátého výročí, vzpomínáte?), byli jsme u všeho důležitého či velkého, co se v kraji šustlo. Prostřednictvím naší Hitparády snažili jsme se popostrčit místní umělce blíž ke světlu šoubyznysových reflektorů (jistěže toliko regionálních… stojíme nohama na zemi!). Drželi jsme palce nadšencům, jež se s entuziasmem vrhali do budování hudebních klubů (a byli pak spolu s nimi zklamaní, když se to nepovedlo), zblízka jsme sledovali neklidné kolotání regionálního kapelního vesmíru, se všemi těmi vzniky a zániky a přesuny a výboji… a s nadšením pak kvitovali, když se někomu podařilo prokopat ven, do vyšší soutěže. Zkrátka pamatujeme. Jako i vy pamatujete.

 

Je nový rok a to si lidé dávají předsevzetí. Také jedno máme: Jedeme dál!

 

Buďte s námi.

 

Vaši L + E + S

 

 

Štítky: