https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Eddie, Tetky, Lesbičky a tak… - KVRM

Eddie, Tetky, Lesbičky a tak…

Loketské rockové léto je v plném proudu. A sobotní setkání přivedlo pod hrad umělce tentokráte z tuzemska. K vidění a slyšení byli…

 

… početná partička Grande Tete z Mariánek. Vítězové Hitparády KVRM 2011 se rozlehlých prostor nelekli a vědomi si nevděčné role otevíračů (i toho, že v podhradí neměli své publikum), si hraní patřičně užili. Odměnou jim byl zájem diváků nikoliv jen zdvořilý, projevovaný houstnoucím potleskem i obočím tázavě povytaženým. Vodkaď sou? ozývalo se tu i tam. Příznivci dechnoska pozor! Tahle parta může vám způsobit mnohá potěšení!

 

… pražští rozpustilci Wohnout… kvůlivá přesunu na další štaci na pódiu už odpoledne. Nikterak to nevadilo, kotlík pod scénou se rychle scuknut a poklidně pobublával. Bigbít, sranda a tak… normálka.

 

… chebská kytarovka Albion. Ani oni neměli v Lokti své fandy a popravdě… úporným peskováním sedících pro pasivitu si mnoho nových asi nezískali. Slušně zvládnutému řemeslu navzdory.

 

Eddie Stoilow. Holky celý říčný, my se znepokojením sledujeme stále zřetelnější inklinaci kapely k popímu soundu a s vlkým zrakem vzpomínáme na bigbítový mazec, jímž nás Edové před pár lety uchvátili.

 

… populárové Support Lesbiens. Vrchol večera, čili pod scénou tlačenice. Kryštof Michal na sobě roztrhal tričko, ovšem tak, aby nebyly vidět bradavky (tu scénku s Mr. Beanem znáte, ne? Jak si nejdřív natáhne plavky a pak si sundá kaťata). Profesionální práce, zpěvačky v první brázdě si to dost užívaly.

 

Lidu tak k tisícovce, vesměs holky (což jsem, mimochodem, předpovídal!) Počasí tentokrát vydrželo, nepršelo, s večírem lezavo vod řeky.
Takže tak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

… a ještě fotky Lukáše Rumpíka… tuhle…

 

 

Štítky: