Dymytry v Liďáku

Jsem nadšenej, můj cíl je jasnej…. chci bejt šťastnej.

 

V pátek 1. listopadu jsem si řekla, že tahle zpěvná, i když už starší věc, vážně vystihuje moje pocity na koncertě Dymytry. A cíl byl jasnej – užít si to! A nadšená jsem byla taky… vyprodanej Liďák, dostatek otevřených barů, takže žádná dlouhá fronta na pivo, skvělá atmosféra, co víc si přát?!

 

Předkapelu „Černá “ jsem si bohužel nestihla moc vychutnat, protože světe div se, v pátek večer na sídlišti může nastat problém s parkováním. Ale i těch pár písniček, co jsem zaslechla na konci davu bylo chytlavých.

 

Hvězdy večera na sebe nenechaly moc dlouho čekat a napálily svůj psy-core, což je jedna z originalit téhle party. Chvílema jsem si připadala, jako na koncertě Slipknot, nejen u kytaristů je zřejmé, kdo jim udává styl. A když jsem slyšela pecky z novýho alba Revolter, tak v tom slyším určitou podobnost se skupinou Korn. Jsem fanda obou těchto kapel, takže v tom žádné mínus nevidím. V čem jsou ale Dymytry odlišní, je ta rodinná atmosféra, není divu, že své obecenstvo nazývají „Rodino“. Na nic si nehrajou a dokážou dát najevo, že úspěch kapely dělají hlavně fanoušci. A ti si to potom nálěžitě užijou a jsou co? Šťastní!

 

FOTOGALERIE

 

Autorkou textu i fotografií je Jiřka Zrzy Hlasivcová

 

 

Štítky: