Další nabitý víkend v ašském Klubku

I poslední březnový víkend v ašském Klubíčku bude stát za to. Komu udělá tentokrát programová nabídka radost?
Pátek 25. března fanouškům tvrdších žánrů: do Aše dorazí Silent Stream Of Godless Elegy s kapelou Endless. SSOGE jsou asi nejvýraznější a nejoriginálnější metalová kapela současnosti u nás a bez nadsázky ve svém žánru evropská hvězda. A pozor! Ve své tvorbě čím dál víc míchají doom metal se svými moravskými kořeny. Výsledný tvar kritika pojmenovala folkmetal a SSOGE s ním uspěli tak, že jako první česká (moravská) kapela vydala CD Návaz s globální distribucí u věhlasného metalového labelu Season Of Mist!! Tohle není hudba jen pro metalisty, tohle naživo dostane kohokoli s otevřenýma ušima.
Doprovod jim dělá další výtečná parta – kapela Endless. Ani u nich nemá cenu vypočítávat všechny úspěchy a ocenění na metalové scéně, jsou prostě sakra dobří, takže si je nenechte ujít!!
Na poslední chvíli se také povedlo zařídit mexickou kapelu Evilheart jako support výše jmenovaných. Jsou nepoměrně tvrdší, takže večírek to bude i žánrově pestrý…

 

Sobota 26.3. přinese hudbu z jiné jamky: pravidelnou dnb party Firebeatz totiž na mezinárodní úroveň pozdvihne anglický rapper Deadly Hunta. Proslavil se zejména spoluprací s ikonou jungleu – Aphroditem, ale i jeho aktuální CD je plné neuvěřitelně rychlého rapu do tracků, kde se hudebně mísí dnb s reggae. Na party vystoupí také spousta hostí a klubíčkovských rezidentů. Nejhezčí je ovšem cena: v předprodeji pouhých 70,- Kč, na místě 100,- Kč.
Těšíme se!!

Zdroj: Klubíčko

Štítky: