Bubenický workshop – Miloš Meier

Dovolujeme si Vás pozvat  na bubenický workshop Miloše Meiera, který se koná ve středu 14. září 2011 od 17. 30 v karlovarském hudebním klubu Paderewski (divadlo Husovka).

Tento typ akce se koná v Karlovarském kraji zcela poprvé a věříme, že by mohl být pro bubenické nadšence velmi přínosný, protože jinak po České republice jsou workshopy tradičním doplněním a zpestřením výuky bicích nástrojů. I s ohledem jejího zaměření na doplnění znalostí se podařilo udržet cenu vstupenky na solidních 130 korunách, což u podobných workshopů nebývá obvyklé. Akce je tedy dostupná všem, kdo se chtějí něco zajímavého dozvědět ze světa bubnů a zažít úžasnou bubenickou show, ale zároveň neutrácet velké peníze.

Orientační popis akce:
Miloš Meier není v pořádání bubenických workshopů žádný nováček. Kromě aktivního hraní věnuje velkou pozornost hudebním klinikám a seminářům, kterých se hojně účastní. Jako příklad můžeme uvést bubenický festival v Nizozemsku v roce 2010. Tradičně se u hudebních seminářů jedná spíše o jednorázové záležitosti.
Seminář bude dvouhodinový, na začátku bude Miloš prezentovat díla, na jejichž vzniku se podílí. Jednak půjde o skladby z nové desky Michala Pavlíčka, dále pak o metalové doprovody, které Miloš hraje v kapele Dymytry.

Samozřejmě dojde i na bubenická sóla a charakter workshopu doplní výklad o vybavení, muzikantských zkušenostech a dalších zajímavostech. V závěru bude prostor i pro dotazy, diskuzi a soutěže o bubenické ceny.

Miloš Meier se narodil v roce 1984 v Jihlavě. Do studia se vydal poprvé ve třinácti letech s kapelou Invasion To Privacy. Absolvoval konzervatoř a začal hrát v řadě skupin, napřílad Judas Priest Revival, Deklarace X nebo Mayday. V devatenácti letech prošel konkurzem do obnovených B.S.P., se členy této kapely spolupracuje dodnes. Aktuálně působí v projektech Kamil Střihavka & Leaders!, Michal Pavlíček Trio a hosté, Bass Fake a Dáma s kaméliemi. Je firemním hráčem značek Tama, Meinl a Balbex.

Tímto bychom Vás i chtěli požádat, zda byste mohli informaci předat dál.
Děkujeme. 🙂

Se srdečným pozdravem organizátoři akce: Vítězslav Kováč (karlovarský bubeník), Jan Havelka (novinář a muzikant K.Vary), Miloš Meier (autor workshopu, Praha)

Štítky: