https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

BSP v Chebu - KVRM

BSP v Chebu

Skupina BSP oslaví čtvrtstoletí své existence comebackovým turné! Dvě legendární alba, která obsahují hity jako Země vzdálená, Holka čapni draka, I Don’t Know nebo Líbám tě černou, uslyšíte opět naživo v podání virtuózního tria Balage, Střihavka, Pavlíček.

 

Jsme v plné síle a těšíme se, až to po dvouleté pauze s fanoušky znovu rozbalíme! Ota Balage je prvotřídní skladatel, dirigent a klávesista. Michal Pavlíček se narodil s múzou v duši – je označován za nejlepšího českého kytaristu a patří mezi současné vrcholné skladatele. Kamil Střihavka je držitel ceny Grammy, oblíbený zpěvák a herec se zlatem v hrdle – jeden z nejobdivovanějších českých tenorů.

 

Středa 18. července, 20:00, areál Krajinka v Chebu

 

Vstupné v předprodeji 300,-/ na místě za 350,-

 

Zdroj: KC Svoboda

 

 

Štítky: