Beatová síň slávy Rádia Beat

Rok se s rokem sešel a máme tu opět finále tradiční ankety Rádia Beat. Opět se bude vstupovat do Síně slávy. Kdo letos? A jak to celé bude? Mluví se o zahraniční hvězdě?!

 

Místo zůstává… amfiteátr v Lokti. Datum konání letos připadlo na sobotu 21. května. Začne se už v 15:30.

 

V kategorii Osobnost vstoupí mezi legendy Olda Říha, v kategorii Osobnost in memoriam kytarista Luboš Andršt. V kategorii Kapela se brány síně otevřou brněnským Synkopám 61 a v kategorii Píseň se zadařilo pecce Kolej Yesterday, kterou pro stejnojmenné album Michala Prokopa, v roce 1984 napsali Petr Skoumal a Pavel Šrut.

 

A co program?

 

Tedy… od 15:30 uvidíte italského písničkáře Maxe Forlea, následovat bude medailon oceněného Oldy Říhy a od cca 17:00 hraní dalších laureátů, brněnské party Synkopy 61. Pak zahrají Michal Prokop a Framus Five, by zavzpomínali na letitého souputníka, jenž bohužel loni definitivně odložil kytaru… na Luboše Andršta.

 

Nu a finále bude patřit britským The Animals, respektive jejich mutaci Animals and Friends. V jejich řadách zříme bubeníka Johna Steela, jenž kapelu spoluzakládal (pak z ní však několikrát odešel) a klávesistu a zpěváka Mickeyho Gallaghera (i on se v kapele v šedesátkách mihnul), nicméně… moc bych se divil, kdyby nezazněly trvalky The House Of The Rising Sun, I´m Crying, Don´t Bring Me Down nebo Don´t Let Me Be Misunderstood.

 

Vstupenky stojí v předprodeji 570,-/ na místě budou za 650,-/ hromadnou vstupenku pro čtyři osoby pořídíte za 2120,-

 

Štítky: