Arakain & Lucie Bílá

To víte, jak je to s tím motýlím křídlem, jehož mávnutí spustí na druhém konci světa hurikán? Tak vězte, že v sobotu střední a východní Čechy úpěly pod nápory bouřek a přívalových dešťů, leč elektrický proud vypadával v Lokti!

 

Padající přívod poznamenal vystoupení rockové veteránky Tanji (ale takhle, abychom si rozuměli… veteránky… paní Kauerová je naprosto okouzlující a žádoucí žena, což ocenily i sokyně v publiku přítomné! Děvčata… budiž vám Tanjin zjev nadějí před blížící se padesátkou!), jakož i sokolovských metel Liberate. Ovšem mladí si to užili i tak, neb před publikem takto početným (a navíc k předvedenému nikoli lhostejným) nejspíš ještě nehráli. Pěvci Tomášovi budiž adresována pochvala za obdivuhodnou odvahu pouštět se do výšek i obdivuhodnou jistotu v nich!

 

Nu a technické problémy pronásledovaly i zlatohřebý Arakain. Dlouho se zvučilo a pak během hraní nasr…mi pohledy nešetřilo. Jenže jsme profíci, ne? Lucie Bílá se na scénu dostavila ještě v první polovině koncertu a už z ní neslezla. S nápřahem podala rozvášněným davům úplné vykopávky (Metalománie či Cornoutto), jakož i duety s Honzou Toužimským (Ty a já či Ďábelská hra). Zimní královna? Jistě, byla i Zimní královna.

 

Poprchávat začalo úplně na konci. Ale pak z toho nic nebylo. Na rozdíl od nebohých Čelákovic.

 

 

 

 

Štítky: