http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Anna Vovsová – Ladič - KVRM

Anna Vovsová – Ladič

Klávesy jsou zažloutlé a některé plátky slonoviny tak ohrané, že pod nimi prosvítá dřevo.

 

Ludvík býval vynikajícím ladičem pian. Kdysi, v mládí, měl hlavu plnou plánů. Chtěl cestovat, poznávat svět, žít svobodně… bohužel se narodil do špatné doby. Místo rozletu přišlo udání a vězení.

 

Ivanovi se emigrovat podařilo, nyní se vrací do Prahy aby tu zorganizoval oslavu narozenin své matky, někdejší klavírní virtuosky. I o její nástroj Ludvík kdysi pečoval. A pak je tu ještě Alice, Ivanova dětská láska. A její otec, nesmlouvavý antikomunista a disident, jehož jméno se však po Listopadu objevilo v seznamech spolupracovníků StB. Ti všichni se po letech v Praze setkají.

 

Román o návratech, křivdě, pomstě i odpuštění.

 

Celkem fajn. Kniha získala v roce svého vydání Literární cenu Knižního klubu.

 

První vydání 2017

 

 

Štítky: