Anjusfest

V každém z našich životů se odehrává mnoho událostí. Některé jsou příjemné, jiné méně a některé v našich srdcích zanechají hlubokou rýhu. Proto jsem se rozhodl uspořádat malý festiválek jako poděkování tomuto člověku nevelkému vzrůstem, leč velkému srdcem. Chtěl bych, aby celý tento večer byl považován jako pocta Anjusovi.

 

K večeru jsem pozval několik známých kapel karlovarské rockové scény. Co ten večer uslyšíte ? Samozřejmě skladby daných kapel, ale i skladby, které Anjus zpíval v podání účinkujících kapel. Taktéž se dočkáte comebacku několika známých rockerů a tím spojené premiéry nové karlovarské hardrockové kapely. Dále bych Vás chtěl poprosit, aby jste s sebou přinesli buď originál foto nebo ofocené foto, jakékoliv, z jakékoliv akce, kde bude zachycen Anjus, abychom vytvořili velké fototablo, které nakonec předáme Jarušce, Anjusovo manželce..

 

Přijďte s námi zavzpomínat na tohoto rebela v rouše beránčím. Takže kdo vlastně v tento večer vystoupí ? Meat Mincer, Tajfun, Black Moon, TROLL a Jazzbooster. Všechny tyto kapely se vzdaly nároku na honorář ve prospěch akce, přičemž veškerý výtěžek z této akce bude věnován rodině. O zvuk a světla se postará Jirka Vydra.

 

Sobota 28.4.2018 od 19:00, Sedlecká pivnice, Sedlec u Karlových Varů

 

Zdroj: Anjusfest

 

Štítky: