https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

AG Flek - KVRM

AG Flek

Skupina AF Flek spatřila světlo světa v roce 1977 a záhy se proslavila v letech 1978 až 1981 na festivalu Porta. Za svoji pozdější folkrockovou tvář vděčila Vlastovi Redlovi. V 90. letech kapela spolupracovala s Hradišťanem, což vyústilo v album AG Flek a Hradišťan. Následně skupina utlumila svoji činnost.

 

V roce 1996 se AG Flek vrátil v mírně rozšířené původní sestavě ke svým kořenům. V tomto složení působili do roku 2001, kdy opět svoji činnost omezila. Roku 2007 se opět, v mírně rozšířené původní sestavě, spojila a v rámci oslav 30. výročí založení obnovila koncertní činnost.

 

Současný AG Flek hraje ve složení: Ivo Viktorin (zpěv, kytara, klávesové nástroje), Karel Markytán (kytara, foukací harmonika), Josef Šobáň (baskytara), Blanka Táborská (zpěv), Michael Vašíček (kytara) a David Velčovský (bicí).

 

Karlovy Vary, Klub Paderewski – scéna Husovka, pátek 20.10. 2017, 19.30 hod

 

Zdroj: Paderewski

 

 

Štítky: