https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Abraxas vystoupí v Paderewském - KVRM

Abraxas vystoupí v Paderewském

První sestavu Abraxasu tvořili Slávek Janda (kytara a zpěv), Miroslav Imrich (zpěv), Ivan Sekyra (kytara), Jiří Cendra (klávesy), Antonín Smrčka (basová kytara) a Ivan Pelíšek (bicí). V počátku se v tvorbě skupiny prosadila silná inspirace skupinou Pink Floyd a velmi rychle se zvuk i jevištní show (na tu dobu neobvyklé jevištní ztvárnění: promítání filmů, projekce diapozitivů, světelné efekty) proměnilo v dravý rockový proud inspirovaný novou vlnou české muziky na začátku 80. let.

 

Abraxas se za dobu svojí více než 40 leté existence několikrát odmlčeli a také prodělali mnoho personálních změn, které měly vliv i na žánrové směřování. Z původní sestavy zůstal už jen Slávek Janda, kterého doplňují bubeník Eduard Štěpánek a basista Ivan Doležálek. Manažerem je Petr Hradecký.

 

Karlovy Vary, Klub Paderewski – scéna Husovka, pátek 13.10. 2017, 19.30 hod

 

Zdroj: Paderewski

 

 

Štítky: