6. června startuje desátý ročník Chebských dvorků

Galerie 4 – galerie fotografie Cheb pořádá krajský festival uměleckých projektů s mezinárodní účastí Chebské dvorky 2012.

 

Slavnostní zahájení se uskuteční v rokli u Západočeského divadla, ul. Obrněné brigády dne 6. června 2012 v 19.00 hodin.

 

Od středy do soboty, ožije historické centrum města Chebu a stane se již podesáté místem setkání profesionálních i amatérských umělců a příznivců umění z Čech i ze zahraničí. Výstavy budou veřejnosti přístupné od čtvrtka 7. do soboty 9. června, od 10 do 17.30 hodin.

 

Přehlídka volné tvorby i projektů, na zdech, plotech i zábradlích se uskuteční za přítomnosti většiny autorů – Markéta Dlouhá-Márová, Vlastimil Kula, Bořivoj Hořínek, Jan Schýbal, Lubomír Stiburek, Anna a Karel Kocourkovi, Ladislav Šolc, Karolína Koblenová, Denisa Belzová, Fotoklub Rokycany, Sokolov aj.

 

Denně od 10.00 do 22.00 představení divadel UMSKUP, Buchty a Loutky, Anička a letadýlko, projekce studentských fimů či dokument TRAFAČKA: Chrám svobody, koncerty kapel MIG 21, Lesní zvěř, Charlie Straight, Koistinen, Čokovoko, Xindl X, Liwid, One Night Band, Mr. Cocoman @Dr.Kary+The Solid Vibes, Jan Budař a Eliščin Band, Le Bain de Maid ad. Prezentace nezávislých designerů a módních návrhářů Schmucig, Bery Designer, Kompot, ad. . Tvůrčí dílny pro všechny, kteří si chtějí hrát, vyzkoušet svůj um či zručnost.

 

V případě velmi nepříznivého počasí sledujte na dvorcích informace o přesunech na infopanelech.

 

Podrobný program festivalu včetně mapky najdete na webu www.chebske-dvorky.cz.

 

POŘADATEL: Galerie 4 – galerie fotografie, Kamenná 2, 350 02 Cheb, tel. +420 354 422 838, www.galerie4.cz

 

Zdroj: TZ G4

 

 

Štítky: