Divadlo bez Dirky

Poslední měsíc roku 2010 je tu a s ním i naše nabídka skvělých titulů! Oslavte s námi derniéru, premiéru, vánoce i Silvestra. My se bavíme! A vy?

Program ELKO vzhůru nohama (BezDirky) – prosinec 2010

9. prosince 19,30 HOKEJ MNE ŽIVÍ / COMEBACK

– derniéra sportovního dramatu s novými přísadami


15. prosince 19,30 CHA,CHA,CHA CHARMS / EXTRA LARGE

– repríza nové prodloužené verze ruského kabaretu


18. prosince 19,30 NA CESTĚ / ON THE ROAD

– PREMIÉRA nového představení Tomáše a Kubánce


25. prosince 19,30 ŠTĚDRÝ DEN/ REPLAY aneb Den poté

– BezDirky nadělují a opakují si aneb sváteční kabaret s dárky


30. prosince 19,30 SILVESTR / STALLONE aneb Den před

– BezDirky slaví o trochu dřív aneb mejdan rocku

Jak se dostanete do klubu ELKO? Předpokládejme, že start bude v hotelu Thermal. Pak máte dvě možnosti:

1. Jít pěšky což trvá cca 20 – 25 – 30 minut podle rychlosti chůze. Vydáte se z Hotelu Thermal směrem ke kamenné kolonádě (to je ta velká), projdete parkem (Dvořákovy sady) a dostanete se ke kamenné kolonádě, je jedno zda půjdete po levém či pravém břehu, stejně dorazíte k Vřídlu (to je ta odporná prosklená krabice). Kousek od Vřídla stojí v kopci barokní kostel Sv. Máří Magdaleny a ten obejdete. Zase je jedno z které strany. Za kostelem se dáte rovně do kopce ulicí Moravská, která je celá vydlážděná dlažebníma kostkama. Až dosáhnete téměř vrcholu, budete mít po levé i pravé straně schody. Vydáte se po těch kratších na levé straně a vystoupáte po nich na Petřín. Před sebou uvidíte Velkopopovickou pivnici dřívě Orion, buď zamíříte přímo do hospody, kde výborně vaří a mají pivo Plzeň a Kozel (i černé) nebo hned za rohem narazíte na vchod do klubu ELKO.


2. Jet autobusem, což trvá cca 10 minut a zbytek zhruba 200 m dojít pěšky. Z hotelu Thermal se vydáte směrem k Tržnici, to je takové malé autobusové nádraží pro Městskou hromadnou dopravu. Ze zastávky, která je nejblíže u stánku s jízdenkami, odjíždějí autobusy č. 2, 7, 8 a 13 směrem k nemocnici a dále po Vyhlídce. Pokud autobus zastaví na všech zastávkách, vystoupíte na čtvrté zastávce Na Vyhlídce u světlezeleného „Supermarketu“. Zhruba 50 m před sebou mírně vpravo dole uvidíte malou prodejnu Tabák, vydáte se k němu a pak už je jednou kterou stranou obejdete tento blok domů, stejně narazíte na vchod do klubu ELKO.


Šťastnou cestu a kdyby něco volejte Martina Kaisera 777 068 025

Štítky: