https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Síň slávy Rádia Beat - KVRM

Síň slávy Rádia Beat

Placky jsou rozdány, aneb… skleněná eLPéčka, takto poukázky do Síně slávy Rádia Beat, zmnožila již tak četná ocenění svých nových majitelů. Pantheon slavných otevíral První bigbeat u nás již počtrnácté. A potřetí pod širákem v Lokti.

 

Kdo bude oceněn v kategorii Osobnost in memoriam bylo jasné od loňského prosince, kdy do nebeskýho báru odešel Radim Hladík, zbožňovaný kytarista, milý a skromný člověk. Za bouřlivého aplausu dojatých fanoušků cenu v Lokti převzali Radimovi blízcí, ovšem hudební vzpomínka se tak úplně nevyvedla… původně avizovaný, osiřelý Blue Effect, se kvůli časovému skluzu na scéně moc neohřál a tak museli divácí vzít zavděk partou Vanua2, což je efektovská rytmika Říha/ Zima + všeuměl Honza Ponocný + kláves Vítka Beneše + exotický zpěvák Yannick Tevi. Nehraje to vůbec špatně, bigbítek na reggae vlně, Yannick má příjemně zastřený hlas, písničky jsou fajn, určitě je chci vidět znova, ale… měl to být Radimův večer, ne?

 

A dál?

 

V kategori Osobnost se dočkal Luboš Pospíšil, zpěvák nevšedního témbru a autor dlouhé řádky hitů. Jak ukázal pohled do prozpěvujícího publika.

 

Nu a v kategorii Skupina byli oceněni Framus Five, čili letití kumpáni Michala Prokopa. Ten také placku převzal a stalo se tak podruhé, neb jednu již doma má. Za Osobnost.

 

A tak jediní, kdož se museli obejít bez medaile, byli místní The Wild Roots (jejich set jsem prošvihl a ještě dnes mně to hněte), jenže… ti mají vše hezké teprve před sebou.

 

 

 

 

Štítky: