https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

2. ročník Plesu pejskařů – plesu pro všechny milovníky psů - KVRM

2. ročník Plesu pejskařů – plesu pro všechny milovníky psů

Již v sobotu 13. února v 19: 00 se otevřou dveře do sálu hotelu Continental v Mariánských Lázních a o zábavu bude i tentokrát postaráno. Setkat se budete moct na plese jak s vášnivými pejskaři, tak s lidmi, kteří je pouze obdivují, ale žádného pejska nevlastní. Chtějí se prostě jen přijít pobavit a dozvědět se něco nového ze psího světa.

 

K tanci a poslechu zahraje sokolovská kapela Martin Čarný Band, která má v repertoáru okolo 80ti známých hitovek z české i zahraniční scény sahající od 60. let po současnost. Plesem bude celý večer provázet známá česká moderátorka Ester Kočičková, která svým specifickým humorem dokáže rozesmát každé publikum. V průběhu plesu bude také ukázka a přednáška na téma péče o pohybový aparát psa od fyzioterapeutky Zuzany Wildmannové a bude možnost si zakoupit konopné výrobky pro psy či domácí sušenky. Navíc vás opět čeká bohatá tombola, kde budete moct vyhrát např. poukaz na masáže psů, dorty pro psy, ale i vouchery na různé služby v Mariánských Lázních či krásné věcné ceny.

 

Na plese bude také rozhodnuto o výsledcích fotografické soutěže na téma „Můj pes a vánoce“, která stále probíhá na facebooku a první tři fotografie budou oceněny. Ples je určen pro všechny milovníky psů, ale tento večer nechte raději svého čtyřnohého kamaráda doma odpočívat. A pokud žádného nevlastníte, nevadí, můžete se i tak přijít pobavit, seznámit se a  zatančit si.

 

Zdroj: klub Na Rampě

 

ples-pejskařů-01-01

Štítky: