Rock For Churchill již za týden!

Největší a také nejnavštěvovanější hudební festival v kraji. Pravda… Vroutek již přináleží Ústečanům, leč i Varané to mají blízko.

 

Letos tedy po osmnácté.

 

V pátek 25.8. otevřou se brány areálu u Myslivny a vroutecký festival se stane plnoletým. Za ta léta viděli jsme tu leckoho… mnohá jména slavná… mnohá, jež se proslavila posléze… taky Asian Dub Foundation, Parov Stelar, Stereo MC´s, Transglobal Underground, o špičce tuzemské, klubové scény nemluvě. Z kdys nenápadného, vesnického festiválku, zrodila se akce, jež se již tři roky po sobě vyprodala. Čili s nákupem vstupenky neotálejte. Pořídíte ji tady…

 

Proč? Protože i letos je line-up našlapaný zajímavostmi… přijedou němečtí Irie Revoltés, kteří ohlásili konec kariéry, takže Vroutek je jedna z posledních možností vidět je live. Dále… syn slavného otce, jamajčan Ky-mani Marley, švédští indies Peter Bjorn and John, maďarská smršť Bohemian Betyars, Brit Brandy Row se svými The Nightshades, ale také Prago Union, Hentai Corporation, Gaia Messiah (opět spolu a v původní sestavě!), Kapitán Demo či J.A.R.

 

Novinkou letošního ročníku je třetí stage (Red Bull Tour Bus)

 

Víkend 25. – 26.8. 2017, Vroutek u Podbořan

 

Na stránky festivalu se dostanete tudy…

 

Takto jsme Vroutek viděli loni…

 

A takto předloni…

 

Štítky: