Ani déšť na J.A.R. neplatí (o Monkey Business nemluvě)

V jisté letité písni skupiny Fešáci (která mimochodem v pátek v Lokti oslaví padesátiny), Michal Tučný vypočítává, co vše na Fešáky neplatí. Ani déšť, ani stín, ani mráz (prý) na Fešáky neplatí. V tomto světle byl loketský amfiteátr v pátku právě minulém fešáků pln. Neb počasí opravdu, ale opravdu nevyšlo a večer praktický celý propršel. Leč fešácké publikum to nevzdalo a setrvalo do pozdních nočních hodin.

 

Zodpovědní přešlapovali pod pláštěnkami, ti lehkomyslní hopsali v promočených svrškách nastuzení nedbajíc. Všichni byli totiž zvědaví na Monkey Business. Kterak si povedou bez vrchního showmana Matěje Rupperta (jenž je momentálně na neschopence)? Čili… dali to!

 

Tereza Černochová odtáhla celý set sama, s občasnou výpomocí Slim Jima Dana Bárty (ovšem Bárta odjel Peace Of My Life a hergot jako fakt mazec!), byla to větší diskoška než jindy, hodně refrény a smrtící groove. Terka skopla střevíce a ukázala podprdu a taky solidárně (a solidně) mokla na forbíně. Byla to ten večer trošku jiná kapela, ale na hejbání zadkem dost dobrý.

 

Také J.A.R. dokázali, že nejsou cukrové panenky a i oni odhodlaně capkali v hustém dešti po kluzkých prknech. A byť se zmáchané a zkřehlé publikum s blížící se půlnocí počalo drolit, kapela důstojně uhrála své.

 

Takže… všechno mokrý, napršeno v brašně, boty od bláta, na shledanou v lepších časech!

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: