Hudba

Zajistíme produkci živé hudby k poslechu i tanci všech žánrů a stylů pro každou věkovou kategorii. Zprostředkujeme vám vystoupení hudebních kapel z projektu KVRM.cz včetně ozvučení na vaše akce:

  • kulturní a společenské
  • festivaly, koncerty
  • městské slavnosti, dětské dny
  • hudební akce na klíč

Nabízíme vystoupení kapel

NIRVANA REVIVAL – Severozápad CZ

www.facebook.com/nirvanaCZrevival

Přesně 24. září roku 1991 vydala legendární kapela Nirvana své nejslavnější album “Nevermind“. Další výročí v žádném případě nelze opomenout, ba naopak je třeba nabídnout něco speciálního! Jedinečná nabídka živé tříčlenné severozápadní české revival kapely pro vaše akce!!! Jediný Levoruký Kurt Cobain ve střední Evropě!!!

UNPLUGGED NIRVANA REVIVAL – Severozápad CZ

DSC_0170

Akustický koncert Nirvana Revival , který připomíná atmosféru Unplugged in New York. Skladby jsou představeny přesně tak jak zazněly 18.listopadu 1993 v Sony studiu v New Yorku. Atmosféru doplňují černé svíce a bíle lilie.

ZAJÍC COMPANY
www.zajiccompany.cz

zc

 „Ušatá parta“ z Horní Dolní, která se neúnavně snaží najít „rockový svatý grál“  ukrytý  v tónině H-moll. Pomocí hudebních nástrojů, svých končetin a hlasů se pokouší zhmotnit své představy o dokonalé hudební kompozici a dáti světu 1, až 2 hity, na které se prostě nezapomíná. Skvělá večerní show naživo s videoprojekcí !!!

LEFTHANDED

Snímek 142 

Sólový projekt zpěváka kapely ZAJIC COMPANY. Art rock pro hudební labužníky. Vlastní tvorbu lze poslechnout na stránkách Bandzone.cz – http://www.bandzone.cz/levorukyeda. Hudební program tvoří autorské písně, ale i cover verze světových kapel.

PRO DĚTI

LEVORUKY EDA A KUJME PIKLE BAND

Levoruký Eda

Písničky z dětských filmů a pohádek to je to co děti milují. Nabízíme hanebný rádce X, Y,  v podání Levorukého Edy a jeho doprovodné kapely Kujme Pikle Band.  Pro ty nejmenší, kteří budou tancovat a zpívat jsou připravené sladké odměny. A pro rodiče máme připravenou pokladničku. A proč? No, protože sladké dnes něco stojí.  My tomu říkáme daně a my víme jak na ně. 

 

 

 

 

Spolek MÁNIČKA

fakturační údaje:

Škroupova 900
356 01 Sokolov

T: +420 607 960 423
E: kvrm@kvrm.cz

IČO: 266 40 881

Komentáře jsou pro tuto stránku uzavřeny.